КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Меню сайту
Фінансовий звіт
http://centrydyt.at.ua/publ/ finzvit/finzvit/2-1-0-1
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Положення "Наш пошук і творчість тобі Україно!"

МЕТА

ТА

ЗАВДАННЯ

 1. Підведення підсумків роботи технічних гуртків, наукових та творчих об’єднань учнів.
 2. Пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва.
 3. Підтримка та розвиток науково-технічної творчості, залучення учнівської молоді до її різноманітних напрямків.
 4. Профорієнтаційна робота.

МІСЦЕ

ТА

ЧАС

ПРОВЕДЕННЯ

Обласна виставка-конкурс проводиться на базі Рівненського державного обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Експонати на виставку-конкурс подаються щорічно до 25 квітня за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 26.

КЕРІВНИЦТВО

Керівництво підготовкою та проведенням виставки-конкурсу покладається на Рівненський державний обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

УЧАСНИКИ

В обласній виставці-конкурсі бере участь учнівська молодь загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Вік учасників — до 18 років включно.

УМОВИ

ПРОВЕДЕННЯ

Конкурс проводиться серед творчих робіт учнівської молоді, пов’язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також на вільну тему за розділами виставки-конкурсу. На обласну виставку-конкурс подаються 3-4 експонати до кожного із запропонованих розділів. За комплектацію, підбір експонатів та їх доставку на обласну виставку-конкурс відповідають управління освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

РОЗДІЛИ

ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ

 1. Електротехніка та радіоелектроніка. Прилади, пристрої та обладнання електротехнічного призначення, вдосконалені блоки живлення, регулятори напруги та струму, освітлювальна техніка, радіотехнічні та радіоелектронні прилади оригінальної конструкції, засоби зв’язку, обладнання автоматики, електронні вимірювальні прилади тощо.
 2. Промислова техніка. Верстати, технологічний інструмент; моделі та макети промислового обладнання; прилади та обладнання, які покращують технологічні процеси.
 3. Транспортні засоби. Прилади, пристрої та обладнання, які покращують роботу вузлів транспортних засобів і роблять їх екологічно чистими.
 4. Сільськогосподарська техніка. Пристрої для сільськогосподарських машин; діючі зразки та моделі малогабаритної техніки та пристрої для роботи на присадибних ділянках, у садівництві; прилади та обладнання, які покращують умови праці та технологічні процеси у тваринництві, птахівництві тощо.
 5. Технічні навчальні посібники. Діючі електрифіковані стенди, панно, які пояснюють фізичні процеси та сприяють кращому засвоєнню учбового матеріалу; модернізоване лабораторне обладнання; пристрої, що раціоналізують трудові процеси у шкільних майстернях, навчальних лабораторіях та технічних гуртках.
 6. Екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство. Прилади, що сприяють очищенню та охороні навколишнього середовища та енергозбереженню; технології переробки відходів промисловості; використання нетрадиційних джерел енергії; прилади, що застосовуються у медицині, процеси біологічного виробництва та ін.; технології, які сприяють розвитку сільськогосподарського виробництва.
 7. Спортивно-технічне моделювання. Спортивно-технічні моделі всіх класів та категорій авто-, авіа-, ракето-, судномодельного напрямків та стендового моделювання.
 8. Космічна техніка. Макети та моделі космічних кораблів, ракетоносіїв, систем спостереження, стартових установок, космодромів; самохідні керовані моделі; зразки військової ракетної техніки.
 9. Техніка майбутнього. Фантастичні ідеї, проекти, розробки, моделі — прообрази техніки майбутнього.
 10. Історичні моделі. Саморобні моделі та макети, техніки історичної серії.
 11. Ігри та іграшки з елементами техніки. Зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художнім вирішенням задачі.
 12. Архітектура та будівництво. Макети та проекти всіх видів споруд, будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та міської забудови, залізничних вокзалів та ін. з елементами ландшафту або без них.

НЕОБХІДНА

ДОКУМЕНТАЦІЯ

 1. Заявка на участь у виставці-конкурсі (в друкованому та електронному вигляді, без скорочень та абревіатур), в якій необхідно вказати: № з/п, назву розробки, розділ, прізвище, ім’я автора (авторів), клас, навчальний заклад, місто (район), назва гуртка, організації, прізвище, ім’я та по батькові керівника гуртка. Підписує заявку начальник управління (відділу) освіти райдержадміністрації (міськвиконкому).
 2. Паспорт експонату (в друкованому та електронному вигляді, без скорочень та абревіатур). Вказати: назву експонату (розробки), розділ, прізвище, ім’я автора (авторів), школу, клас, прізвище, ім’я та по батькові керівника гуртка, назву гуртка, організацію чи заклад, де працює гурток, поштова адреса. Підписує — начальник управління (відділу) освіти райдержадміністрації (міськвиконкому).
 3. Технічний опис експонату, в якому потрібно вказати його призначення, принцип його роботи та відмінність від аналогу, якщо такий є; конкретне застосування цієї розробки у відповідній галузі народного господарства. До опису додаються відповідні принципові, електричні, кінематичні, блок-схеми, короткий опис роботи даних схем, інструкції по експонуванню (підготовка експонату до роботи, порядок вмикання та детальний опис роботи з експонатом, в разі потреби – опис методики проведення вимірів, дослідів та ін., характерні несправності і засоби їх усунення).
 4. Фотокартка експонату розміром 9х12 см або 13х18 см.
 5. Етикетка на експонат (розмір етикетки — 15х6 см, розмір шрифту — 20):

ВИМОГИ

ДО

ЕКСПОНАТІВ

ТА

РОЗРОБОК

 • Експонати повинні мати основи (до 1 м2), малу вагу (не більше 100 кг) і відповідати технічним, естетичним і експозиційним вимогам.
 • Експонати, подані до розділу «Транспортні засоби» повинні мати габаритні розміри не більше: довжина — 3 м, ширина — 1,4 м, висота — 1,3 м, вага — 300 кг.
 • Експонати повинні відповідати правилам, вимогам і нормам техніки безпеки.
 • Прилади та пристрої, які працюють від автономних джерел живлення, повинні бути забезпечені ними і мати з’єднувальні елементи, а також напис, що застерігає від вмикання їх в мережу 220 В.
Категорія: Мої статті | Додав: CDT (17.02.2017)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz