КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Меню сайту
Фінансовий звіт
http://centrydyt.at.ua/publ/ finzvit/finzvit/2-1-0-1
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

План роботи КЗ "ЦДЮТ" на 2019-2020 н.р.

 

Результати досягнень вихованців за навчальний рік:

 


з/п

Масові заходи

(конкурси, змагання)

Всього

місць

 І

місце

ІІ

місце

 ІІІ місце

1

Обласні масові заходи

39

13

11

   15

2

Всеукраїнські масові заходи

28

     7

    10

   11

 

Разом:

67

    20

    21

   26

 

Переможцями  та призерами обласних та всеукраїнських масових заходів за 2018-2019 навчальний  рік стали вихованці:

з/п

ПІБ

 вихованця

Назва гуртка

Результати

 

ПІБ

педагога

1

Крупич

Іван

Олександрович

«Юні фото -натуралісти»

ІІ місце в обласному  заочному конкурсі робіт «Моя Україно!», І місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Волевач Альона Сергіївна

2

Волевач

 Софія

Сергіївна

«Юні фото -натуралісти»

ІІІ місце в обласному  заочному конкурсі робіт «Моя Україно!»,  ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Волевач Альона Сергіївна

3

Смик

Іван

Андрійович

«Юні фото -натуралісти»

ІІІ місце в обласному  заочному конкурсі робіт «Моя Україно!»,

І та ІІІ  місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Волевач Альона Сергіївна

4

Кушнір Анастасія Миколаївна

«Вокальний спів»

ІІІ місце в обласному  конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ»

Кушнір

Ірина

Яківна

5

Стаднік

Катерина

Сергіївна

«Мистецтво квілінгу»

ІІ місце в обласній виставці-конкурсі з ори гамі «Паперовий світ»,

ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Кривда

Тетяна Федорівна

6

Котик

Марина

Юріївна

«Креативне рукоділля»

І місце,  ІІ місце в обласному конкурсі з  ткане пластики «Оксамитовий рай»,

І місце   та ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Кривда

Тетяна Федорівна

7

Жульжик Вікторія

Олегівна

«Креативне рукоділля»

 ІІІ місце в обласному конкурсі з  ткане пластики «Оксамитовий рай»

Кривда

Тетяна Федорівна

8

Маринич Зоряна

Михайлівна

«Моделювання іграшок-сувенірів»

ІІІ місце в обласному конкурсі з  ткане пластики «Оксамитовий рай»

Кравченя Марина Василівна

9

Пожарський

 Іван

Анатолійович

«Різьблення по дереву»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та  обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»; ІІ місце у Всеукраїнській   виставці- конкурсі „Новорічна композиція

Денисюк Олександр Петрович

10

Бунько

Ілларіон

Ігорович

«Юний столяр»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»,

ІІІ місце в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Денисюк Олександр Петрович

11

Юрковець Тетяна

Миколаївна

«Паперопластика»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Несенчук Наталія Іванівна

12

Кривда

Соломія Віталіївна

«Креативне рукоділля»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»,

 ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Кривда

Тетяна Федорівна

13

Новоселецький Володимир

Володимирович

«Ракетомодельний»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Волевач Сергій Миколайович

 

14

Кириловець Олександр

Петрович

«Автомодельний»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Волевач  Микола

Васильович

15

Кибукевич

 Павло

Онисьович

«Різьблення по дереву»

Переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»,

І місце  в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»

Денисюк Олександр Петрович

16

Танцювальний ансамбль

«Калиннонька»

«Хореографічний»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірика природи»

Ничипорчук

Марина

Адамівна

17

Танцювальний ансамбль

«Калиннонька»

«Хореографічний»

ІІ місце у  Всеукраїнському фестивалі «Лірика природи»

Ничипорчук

Марина

Адамівна

18

Андріяшин Андрій

Васильович

«Мистецтво квілінгу»

  ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Кривда

Тетяна Федорівна

19

Мініч

Софія

Максимівна

«Креативне рукоділля»

 ІІІ місце,  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Кривда

Тетяна Федорівна

20

Бунько

 Анна

Ярославівна

«Юні фото -натуралісти»

  І місце, ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», ІІІ місце у обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Волевач Альона Сергіївна

21

Мазура

Софія

Юріївна

«Креативне рукоділля»

І місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Кривда

Тетяна Федорівна

22

Кривда

 Ілля

Віталійович

«Мистецтво квілінгу»

І  та ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Кривда

Тетяна Федорівна

23

Петровець Анастасія

Олександрівна

«Креативне рукоділля»

ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Кривда

Тетяна Федорівна

24

Лозян

 Олена

Павлівна

 

«Юні фото -натуралісти»

 ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

25

Богданець Оксана

Юріївна

«Юні фото -натуралісти»

  ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

26

Ничипорчук  Ольга

Олександрівна

«Юні фото -натуралісти»

  ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

27

Павлушенко  Назар

Ігорович

«Юні фото -натуралісти»

  І місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

28

Кузьмич  Олександр

Сергійович

«Юні фото -натуралісти»

  ІІ та ІІІ  місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

29

Крупич Дмитро

Сергійович

«Юні фото -натуралісти»

  ІІ та ІІІ  місце  у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Волевач Альона Сергіївна

30

Ковальчук

Андрій

Анатолійович

«Судномодельний»

ІІ місце в обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», ІІ місце  у відкритих обласних змаганнях  учнівської молоді з судномодельного спорту

 

Волевач

Микола Васильович

31

Трохимчук Андрій

Федорович

«Різьблення по дереву»

ІІ місце  в обласному гуманітарному  конкурсі «Космічні фантазії»

Денисюк Олександр Петрович

32

Ярошенко Тимофій

«Повітряні змії»

ІІ місце  в обласному гуманітарному  конкурсі «Космічні фантазії»

 

Волевач

Сергій Миколайович

33

Мартинчик Анастасія

Анатоліївна

«Лідер»

ІІ місце  в обласному гуманітарному  конкурсі «Космічні фантазії»

 

Мартинчик

Наталія Миколаївна

34

Лесковець

 Арсен

Олександрович

«Різьблення по дереву»

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» 

 

Денисюк Олександр Петрович

35

Войтко

 Михайло

Романович

«Ракетомодельний»

І місце в обласній виставці-конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Волевач

Сергій Миколайович

36

Рудницький Олександр Олексійович

«Судномодельний»

ІІ місце  у відкритих обласних змаганнях  учнівської молоді з судномодельного спорту

 

Волевач

Микола Васильович

37

Панько Анастасія

Ігорівна

«Юні фото –натуралісти»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Волевач

Альона

Сергіївна

38

Ловцова Вікторія

«Чарівна соломка»

ІІІ місце в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Несенчук

Наталія Іванівна

38

Віднічук

Анастасія

«Людина і довкілля»

ІІІ місце в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наумович

Оксана

Юріївна

39

Стасюк Владислав

«Автомодельний»

ІІ місце в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»

Волевач

Микола Васильович

40

Музика

 Іванка

«Повітряні змії»

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»

Волевач

Сергій Миколайович

41

Мартинюк

Арсеній

«Ракетомодельний»

ІІ місце в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»

Волевач

Сергій Миколайович

42

Примак

Каріна

«Світ мистецтва»

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»

Несенчук

Наталія

Іванівна

43

Мініч Анастасія

«Театральні

замальовки»

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі УМАКО «Сузір’я» «Мирний космос»,

ІІ місце у Всеукраїнському фотоконкурсі

«Первоцвіти у фотооб’єктиві»

Волевач

Альона

Сергіївна

44

Рудницький Олександр Олександрович

«Ракетомодельний»

ІІІ місце  у відкритих обласних змаганнях  учнівської молоді з ракетомодельного спорту

 

Волевач

Сергій

Миколайович

          

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: CDT (03.03.2017)
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz