КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Меню сайту
Фінансовий звіт
http://centrydyt.at.ua/publ/ finzvit/finzvit/2-1-0-1
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Березень » 26 » Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»
15:44
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

    Адміністрація  ЦДЮТ вітає переможців та призерів заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (наказ  Національного еколого – натуралістичного  центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  №28/1 від  22.03.2019 року):

  • молодша категорія (7-10 років):                            
  • Котик Марина – І місце в номінації «Портрет» за роботу «Оксаночка»;   

ІІ місце в номінації «Пам’ятки архітектури» за роботу «Замок»;

  • Андріяшин Андрій –ІІ місце в номінації «Репортажний портрет» за роботу «Над рівнем моря»;
  • Кривда Соломія –ІІІ місце в номінації «Пейзаж» за роботу «На озері»;
  • Мініч Софія –ІІІ місце в номінації «Позажанрове фото»  за роботу «Морозець»;  ІІІ місце в номінації «Живий світ» за роботу «Сморчок»;
  • Волевач Софія - ІІІ місце у  номінації  «Живий  світ»  за  роботу «Осінні грибочки».

 Середня категорія (11-14 років):

  • Крупич  Іван – І місце у номінації «Пам’ятки архітектури» за  роботу «Тарасова хата»;
  • Бунько  Анна – І місце у  номінації  «Позажанрове  фото  та  експериментальне  фото»  за роботу «Пташине гніздечко»;                             
  • Мазура Софія – І місце в номінації «Портрет» за роботу «А я просто українка»;
  • Кривда Ілля - І місце в номінації «Пам’ятки архітектури» за роботу «У світи»; ІІ місце в номінації «Жанрове фото» за роботу «В літню спеку»;
  • Петровець Анастасія - ІІ місце в номінації «Жанрове фото» за роботу «На Говерлі»;

-  Лозян  Олена – ІІ місце у номінації «Жанрове фото» за  роботу «На     змаганнях»;

  • Богданець Оксана – ІІ місце у  номінації  «Живий  світ» за  роботу «Дари лісу»;
  • Бунько Анна – ІІІ місце у  номінації  «Живий  світ»  за роботу «Гриб-велетень»;

- Стаднік Катерина – ІІІ місце у  номінації  «Позажанрове  фото  та  експериментальне  фото за роботу «В полоні інею»;

  • Ничипорчук  Ольга – ІІІ місце  у номінації «Пам’ятки архітектури» за роботу «Вечірня лавра».

Старша категорія (15-18 років):

  • Павлушенко  Назар - І місце у номінації «Натюрморт» за  роботу «З бабусиної грядки»;
  • Смик  Іван - І місце у  номінації  «Живий  світ» за роботу «Поліський соловей»; ІІІ місце у  номінації  «Позажанрове  фото  та  експериментальне  фото» за роботу Після дощу»;
  • Кузьмич  Олександр - ІІ місце у номінації «Пейзаж» за роботу «Букський каньйон»; ІІІ місце у номінації «Репортажний  портрет»(«номінація  ім. В. В. Мельничук»)  за роботу «До причастя»;
  • Крупич Дмитро - ІІ місце у номінації  «Позажанрове  фото  та  експериментальне  фото за роботу «Зачарована»;  ІІІ місце у номінації  «Жанрове фото за роботу «У поході».  

 

Переглядів: 76 | Додав: CDT | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz