КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Меню сайту
Фінансовий звіт
http://centrydyt.at.ua/publ/ finzvit/finzvit/2-1-0-1
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список

переможців та призерів обласних та всеукраїнських  заходів за напрямами позашкільної освіти

у 2019-2020 н.р.

з/п

ПІП

 вихованця

Гурток

Перемога

Вчитель

Конкурс

(очний/

заочний)

Підтвердження

 (наказ)

1

Бунько Ілларіон

Ігорович

«Різьба по дереву»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»,

 переможець обласного етапу ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу

Денисюк

Олександр Петрович

заочний

 Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №03 від28.01.2020

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №10 від 02.03.2020

2

Огороднік Дарина

Вікторівна

«Юний столяр»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»,

І місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

Денисюк Олександр Петрович

заочний

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №02 від28.01.2020

Наказ НЕНЦ №27 від 05.03.2020

3

Бричка

Олексій

 

«Художня обробка деревини»

ІІІ місце   в обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»

Денисюк Олександр Петрович

заочний

Наказ КЗ «РОЦНТТУМ» №11 від 27.02.2020

4

Скаковець Софія

Анатоліївна

«Світ мистецтва»

ІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу

Несенчук

Наталія

Іванівна

заочний

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №10 від 02.03.2020

5

Манглієва Ольга

Сергіївна

«Чарівна соломка»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Несенчук

Наталія Іванівна

заочний

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №03 від28.01.2020

6

 Гончар

Поліна

Олександрівна

«Світ мистецтва»

ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі «Замість ялинки зимовий букет»  Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»,

ІІ місце   в обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»

Несенчук

Наталія

Іванівна

заочний

Грамота

Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

Наказ КЗ «РОЦНТТУМ» №11 від 27.02.2020

7

Ловцова

Марія Дмитрівна

«Світ мистецтва»

ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі «Замість ялинки зимовий букет»   Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»,

переможець обласного етапу та ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»,

ІІ місце   в обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»

Несенчук

Наталія

 Іванівна

заочний

Грамота

Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

 

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №24 від 15.04.2020

Наказ КЗ «РОЦНТТУМ» №11 від 27.02.2020

 

8

Юрковець

Тетяна Михайлівна

«Світ мистецтва»

І місце  у Всеукраїнському конкурсі «Замість ялинки зимовий букет»   Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

Несенчук

Наталія

 Іванівна

заочний

Грамота

Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

 

9

Рахманова

Анастасія

Олексіївна

 

«Людина і довкілля»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дубовець Оксана

Юріївна

заочний

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №02 від28.01.2020

 

 

10

Козаченко Надія

Іванівна

 

«Людина і довкілля»

    Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Дубовець

Оксана

Юріївна

заочний

Наказ КЗ  «Станція юних натуралістів» Рівненської ОР №03 від28.01.2020

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz