КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Меню сайту
Фінансовий звіт
http://centrydyt.at.ua/publ/ finzvit/finzvit/2-1-0-1
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»  на   2020 – 2021 н.р.

 

№ з/п Напрям Назва  гуртка

ПІБ

педагога

Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця
1 Науково - технічний Автомоделювання

Волевач

Микола

Васильович

КЗ «ЦДЮТ»     14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00
2 Судномоделювання 14.00-17.00 14.00-17.00      
3 Авіамоделювання     16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00
4 Юні винахідники

Волевач

Сергій

Миколайович

16.00-18.00   16.00-18.00   16.00-18.00
5

Конструювання

повітряних зміїв

  14.00-17.00   14.00-17.00  
6 Ракетомоделювання 14.00-16.00   14.00-16.00   14.00-16.00
7

Початкове

технічне

моделювання

Дубовець Оксана Юріївна   14.00-17.00   14.00-17.00  
8 Моделювання іграшок - сувенірів

Богданець Варвара

Михайлівна

      14.00-18.00 14.00-18.00
9 Паперопластика

Несенчук

 Наталія

Іванівна

    14.20-17.20   14.20-17.20
10

Виготовлення

сувенірів

Мартинчик Наталія

Миколаївна

14.00-17.00   14.00-17.00    
11 Юний столяр

Денисюк

Олександр

Петрович

14.00-16.00 14.00-16.00   14.00-16.00  
12 Художньо – естетичний Різьблення по дереву     14.30-17.30   14.30-17.30
13 Художня обробка деревини 16.00-18.00 16.00-18.00   16.00-18.00  
14 Світ мистецтва

Несенчук

 Наталія

Іванівна

  14.20-17.20   14.20-17.20  
15 Бісеринка

Кривда

Тетяна

Федорівна

РНВК «Школа Іст.-гімназія»   14.00-17.00   14.00-17.00  
16 Обємна тканепластика     14.00-17.00    
17 Художній дизайн

Холява

Юлія Анатоліївна

КЗ «ЦДЮТ» 14.00-16.00   14.00-16.00    
18 Гаптування шовковими стрічками 16.00-18.00   16.00-18.00    
19

Креативна

вишивка

Петруля Дарія-Ганна

Романівна

      14.00-17.00 15.00-18.00
20 Вокальний гурток «Барви»

Кушнір

 Ірина

Яківна

  14.00-16.00   14.00-16.00 14.00-16.00
21 Вокальний спів 15.00-18.00   15.00-18.00    
22 Гурток народного співу «Калинові грона»   16.00-18.00   16.00-18.00 16.00-18.00
23

Вязання гачком та шпицями

«Чарівна нитка»

Богданець Варвара

Михайлівна

  14.00-18.00     14.00-18.00
24 Тістопластика

Волевач Альона

Сергіївна

14.00-17.00       14.00-17.00
25 Театральні замальовки РНВК «Школа Іст.-гімназія»   14.30-17.30 14.00-16.00    
26 Еколого -натуралістичний

Юні

 фотонатуралісти

    16.00-18.00 14.30-17.30  
27 Людина і довкілля Дубовець Оксана Юріївна КЗ «ЦДЮТ» 15.00-18.00   16.00-18.00    
28 Природа рідного краю   14.00-16.00     14.00-17.00
29 Флористика

Несенчук

Наталія

Іванівна

14.20-17.20  

13.10-

14.10

13.10-

14.10

13.10-

14.10

30 Соціально-реабілітац. Студія раннього творчого розвитку «Пізнайко»

Колядич

Катерина

Юріївна

13.00-

16.00

 

13.00-

16.00

13.00-

15.00

 
31 Військово - патріотичн. Джура

Богданець

Варвара

Михайлівна

Рокитнівський

професій ний ліцей

15.00-18.00   15.00-18.00    
32 Гуманітарний

Англійська

 мова

Мартинчик Наталія

Миколаївна

КЗ «ЦДЮТ»         14.00-17.00
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz